01

התרבות של מיי בייבי

התרבות של מיי בייבי מתייחסת לעבודה כמעין שליחות להפיץ שמחה ואושר לאם ולתינוק בפרט ולאנשי החברה בכלל.

לכן, התרבות שלנו בנויה על מערכת ערכים וקודים שנועדו לקדם את הפוטנציאל של העובדים לקראת מימוש מטרת העל של מיי בייבי הרי היא להגיש את כל הצרכים המיועדים לשרת האם ותינוקה. על פי כן העובדים מתבקשים ליצור אווירה של שמחה וכיף, אהבה וגם אכפתיות ללקוחות פוטנציאלים של מיי בייבי, ועוד להיות אחראים, נאמנים ומסורים לעבודה, מקבלים השונה, מכבדים לקוחות ומגישים להם השירות ההולם לתרבות מיי בייבי, מודעים לכל החידושים שנעשו במיי בייבי מבחינת מוצרים ומחירים על מנת להיות מוכנים לענות על כל שאלה מעלים אותה הלקוחות. במיי בייבי מעריכים מאוד עובדים כמהים לעבודה ודואגים לה, עושים ככל יכולתם למען שיפור עבודתם, בעלי יוזמות ושאיפות, שואפים לשפר את איכות עבודתם ואת תנאי העסקתם עובדים כאלה נהנים מהזדמנויות אינסופיות להתקדם בעבודתם.

“ ראיון עבודה הינו מעין מבחן שאתם מעוניינים להצליח בו לכן חשוב מאוד להתכונן לו היטב ”

AT MY BABY

EVERYONE CAN FLY

02

טיפים לראיונות עבודה במיי בייבי

ראיון עבודה הינו מעין מבחן שאתם מעוניינים להצליח בו לכן חשוב מאוד להתכונן לו היטב. להלן כמה טיפים שאמורים לכוון אתכם על איך תתכוננו לראיון עבודה במיי בייבי:

*הופעה נאה בלבוש מתאים לאווירת מיי בייבי.

*הגעה בזמן, חשוב לציין כי עמידה בזמן מרשימה מאוד אצל מראיינים.

*אספו מידע על בית העסק ״מיי בייבי״ וגם על פרטי המשרה שאתם מציעים מועמדותכם אליה. כי מידע מהווה הוכחה שבאתם מוכנים לראיון וגם מגלה את המוטיבציה שלכם לעבוד.

*תבואו מצוידים בקורות חיים מרשימים לטובה.

*תביעו נכונות ורצון עז לעבודה.

*דברו על הכישורים האישיים והיכולות שלכם והדגימו אותם. כגון תביעו נאמנות ומסירות לעבודה, נכונות ואחריות לעבודה, גלו גמישות בקשר למועדי העבודה, השכלה שלכם…

*תתכוננו לשאלות הצפויות מהמראיין כמו למשל: למה בחרת במיי בייבי לעבוד בו? מה אתה יודע על מיי בייבי? מה את יודע על המשרה שאתה מציע את עצמך לעבוד בה ומן הדרישות שלה?

*תשימו לב שלא תדברו בקול רם או נמוך, תשמרו על קשר עין עם המראיין, תקשיבו לשאלות המראיין ואל תפריעו לו באמצע הדיבור, אם המראיין מאחר ונאלצתם להמתין לראיון זמן מה אל תכעסו להפך הצטיידו בסבלנות.

*בסופו של הראיון חשוב לשאול המראיין על השלב הבה ז״א מתי תקבלו התשובה.

שיהיה לכם בהצלחה!

HAPPY THOUGHTS
CAN MAKE YOU
fly with us!
03

המשימה שלנו

המשימה שלנו במיי בייבי הינה ליצור אווירה כיפית וחגיגית לילדים וגם להורים.

לזמן ולהנגיש את כל הצרכים לאם ותינוקה, ללוות את האמהות, ולספק להן כל מה שדרוש אם זה היה תמיכה או מידע כלשהו.

במילים אחרות להיות הגוף האוהב שמגלה אמפתיה במתן מענה הולם לאם, לילדים, ולאנשים בכלל. בואו תצטרפו למשפחת מיי בייבי, יחד נפעל למימוש החלום שלנו הרי הוא להפיץ שמחת חיים בכל מתחם מיי בייבי, לעשות אותו חגיגי וכיפי עוד יותר וגם להיות מקור האושר בכל הארץ.

חלומות תמיד מעוררי תקווה וכל כוחותיהם של החולמים דוחפים ומניעים אותם על מנת להגשים את התקוות שלהם, כך הופכים חלומות למציאות ריאלית.

תעופו איתנו ותקחו חלק במימוש משימתנו האנושית! יחד מגשימים חלומות.